Nowy VW Ogórek :))) ID. BUZZ

Volkswagen przenosi DNA modelu T1 w teraźniejszość i przyszłość – ID. BUZZ. Podobnie jak pierwszy VW Bus z 1950 roku, nowe modele są funkcjonalne, a jednocześnie wywołują wiele emocji!

Pierwsza podróż kamperem – dodaj pieprzu do życia!

Pierwsza podróż kamperem to wspaniałe przeżycie, które z pewnością pozostanie z nami na lata! Opiszemy jak wyglądała nasza pierwsza podróż kamperem, aby rozwiać ewentualne wątpliwości, uspokoić i wesprzeć w podjęciu decyzji o wynajmie kampera. Miłej lektury!

Caravaning w czasach pandemii ??

Caravaning w czasach pandemii – podróżowanie samolotem, pociągiem czy autokarem stało się dużo bardziej ryzykowne w czasach pandemii COVID-19. Hotele, pensjonaty, domki letniskowe tracą na popularności. Kampery i przyczepy kempingowe to idealne rozwiązanie aby zmniejszyć ryzyko zarażenia się do minimum i cieszyć sie wspaniałym wypoczynkiem!

Zimowanie kampera – czyli jak przygotować kampera na zimę ❄⛄

Zimowanie kampera – to temat bardzo istotny. Kiedy nie jesteśmy w posiadaniu wersjii zimowej i nie planujemy żadnych eskapad w okresie listopad – marzec, kampera trzeba dobrze zabezpieczyć. To 5 długich miesięcy, oprócz lutego 😉 w ciągu których nasz dom na kółkach narażony jest na działanie wielu negatywnych czynników (nie tylko atmosferycznych), które mogą znacznie …

Zimowanie kampera – czyli jak przygotować kampera na zimę ❄⛄ Read More »

Poradnik zakupu używanego kampera – krok po kroku!

Kupno używanego kampera to DUŻE ryzyko… Na rynku pojawia się coraz więcej ofert, a sprzedwacy prześcigają się w zachwalaniu aut: suchuteńki, nie przecieka, stan igła, serwisowany regularnie, Niemiec płakał jak sprzedawał… W większości przypadków używane kampery są mocno wyeksploatowane, a ich szczelność pozostawia dużo do życzenia. Zapraszamy do przestudiowania poniższego poradnika, który mamy nadzieję da …

Poradnik zakupu używanego kampera – krok po kroku! Read More »