Kaucja zwrotna

Kaucja zwrotna – jak sama nazwa wskazuje, jest to opłata, którą zwracamy. Kaucja nie jest dodatkowym wynagrodzeniem za wynajem naszych kamperów. Zabezpiecza nas przede wszystkim przed kosztami naprawy ewentualnych uszkodzeń.

Kaucja zwrotna

Kaucja zwrotna – kaucję zwracamy przelewem na Państwa konto bankowe do 7 dni po wynajmie. Oczywiście jeśli kamper wraca do nas w stanie z dnia przekazania. Przy wydaniu pojazdu podpisujemy protokół przekazania pojazdu po oględzinach każdego auta oraz robimy zdjęcia. Do tej pory wyrabialiśmy się w ciągu dwóch dni 🙂

Kaucję stosują bez wyjątku wszystkie wypożyczalnie jako zabezpieczenie ewentualnych kosztów naprawy powstałych podczas wynajmu uszkodzeń kampera. Jeśli dbacie Państwo o nasze kampery i używacie ich zgodnie z przeznaczeniem kaucja z pewnością wróci na państwa konto.

Przy zwrocie kampera, należy również pamiętać o zatankowaniu go do pełna, opróżnieniu toalety, zbiornika wody szarej oraz posprzątaniu wewnątrz. W przypadku nie wykonania tych czynności, odejmiemy odpowiednią kwotę od kaucji, która wynikać będzie jasno z cennika zawartego w Umowie Najmu.